О нас
Автоматичні та механічні ворота
   
ҐРАТИ НА ВІКНА
БУДІВНИЦТВО ЗАБОРІВ
ВОРОТА І ХВІРТКА
КОВАНІ ПЕРИЛА, СХОДИ
БАЛКОННІ ОГРОДЖЕННЯ
КОВАНІ КОЗИРКИ, КОЗИРКИ ТА НАВІСИ З ПОЛІКАРБОНАТУ
СТАЛЬНІ ДВЕРІ
РАБОТА СВАРЩИКА
ПЕРГОЛА
РЕФЛІКСОЛ (НАРУЖНІ РУЛОННІ ШТОРИ)
МАРКИЗЫ
 

Ми чекаємо на Ваш дзвінок, МЕТАЛ ДИЗАЙН ЗАПОРІЖЖЯ
робочі дні: (093)250-89-65
щодня: (068) 44-89-320 , (099) 151-46-63 steklolampa@gmail.com

каталог


Акція 2022! Поспішайте купити німецькі автоматичні гаражні ворота в Запоріжжі за ціною 2021 року - Розпродаж КУПИТЕ ЗА СУПЕР ЦІНОЮ - Ворота HORMANN Німеччина нові - ціни до кінця 2022 року! Акція:

  • НОВІ ВОРОТА HORMANN ВІД ОФІЦІЙНОГО ДИСТРИБ'ЮТОРА 

  • 3000х2125(шхв), = 27000  грн.

  • 2750х2125(шхв) = 26000 грн.
  • 2500х2125(шхв) = 23000 грн.

 

-автоматика від 135 євро за кому. курсу. уцінка *

- запитуйте або 0991514663, 0932508965, 0684489320

 

 

 

 
 
ҐРАТИ НА ВІКНА ЗАПОРІЖЖЯ

 

Віконні решітки можуть бути не тільки засобом захисту, але й чудовою окрасою. Благородний вигляд до Вашого вікна додадуть ковані віконні решітки. Ціни картинки та фото дивитися.

Ґрати на вікна виготовлені нами бувають трьох типів: зварені ґрати;

гнуті грати на вікна;

ковані ґрати на вікна;


 
 

ГАРАЖНІ ВОРОТА ЗАПОРІЖЖЯ

Акція! Управління всіма типами воріт із телефону за 750 гривень, управління ролетами з телефону за 750 гривень. Кількість користувачів необмежена, без інтернету та без абонентської плати.

Купити гаражні ворота у Запоріжжі за доступною ціною можна за адресою Щаслива 11\32. Ми на ринку з 2004 року і пропонуємо запорожцям та мешканцям області Запорізької гаражні ворота HORMANN, ALUTECH, DOORHAN. На сьогоднішній день найкращі за технологічним параметром автоматичні гаражні ворота – це ворота Хорман Німеччина. Як правильно вибрати ворота для гаража, перш ніж замовляти ви повинні знати ряд розмірів воріт в гараж - це світловий отвір (ширина і висота), відстань зліва і праворуч від отвору до стін гаража, а також висоту перемички гаража. Після цього можна визначити якісь автоматичні або механічні ворота можна туди поставити, а також визначити можливість монтажу автоматики. Потім ви повинні зробити вибір тих чи інших, за брендом, гаражних воріт, визначиться із кольором, текстурою панелі гаражних автоматичних воріт та наявність автоматики на ворота. Ціна воріт починається від 12500 гривень, без встановлення у гараж. При цьому ви завжди можете купити або докупити автоматику на ворота, а також комплектуючі до неї.

 
 

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА ЗАПОРІЖЖЯ

Промислові ворота в Запоріжжі - це ворота, які ставлять у проріз та розміри отвору великі, порівняно з гаражними воротами побутової серії. Крім того особливістю конструкції промислових воріт є їхня підвищена працездатність при збільшених циклах роботи на промислових та інших об'єктах. До промислових воріт можна віднести ворота для мийок, де можна поставити антикорозійний пакет. Купити промислові ворота.

 
 

Ремонт ворот Запорожье

Зробимо ремонт гаражних та автоматичних воріт у Запоріжжі. Забезпечимо налаштування автоматики на ворота, регулювання гаражних воріт. Вартість обслуговування автоматичних воріт від 200 гривень, налаштування пультів на гаражні ворота від 75 гривень. Заміна пружин на воротах та інше від 250 гривень. Працюємо у Запоріжжі та Запорізькій області.

 
 

БУДІВНИЦТВО ЗАБОРІВ ЗАПОРІЖЖЯ

Предмет гордості будь-якого господаря - кована огорожа або паркан, а також паркани з бетону та пластику (питайте у менеджерів)). Ці елементи, як правило, складають єдиний композиційний ансамбль з воротами та хвірткою заміського будинку, поєднуючи в собі потужний захист та елегантну красу.

 
 

ВОРОТА І ХВІРТКА ЗАПОРІЖЖЯ

Якісні та красиві ковані ворота та хвіртки – основна частина зовнішнього оформлення Вашого будинку. Це саме те, що першим оцінюється Вашими гостями, і чому вони справляють своє враження про господаря будинку! Витонченість та зручність воріт з металу неодмінно поєднується з їхньою міцністю та довговічністю.

 
 

КОВАНІ ПЕРИЛА, ПЕРИЛА З НЕРЖАВЕЮЧОЇ СТАЛІ, СХОДИ ТА БАЛКОННІ Запоріжжя

ОГОРОЖА

Одним із головних конструктивних елементів у заміському будинку є сходи. І найпростішим способом її декорування та акцентування в інтер'єрі буде оформлення сходових огорож та перил – це стосується кованих поручнів з металу.

Ми також можемо виготовити перильні огорожі з нержавіючого металу , можемо запропонувати збірні перела з нержавіючої сталі . Наші клієнти не тільки в Запоріжжі, а й у Запорізькій області відчули міцність конструкцій та якість монтажу перил з нержавіючої сталі. Використовуємо матеріал із дзеркальною поверхнею нержавіючого металу та матова поверхня нержавіючої сталі.

 
 

КОВАНІ КОЗИРКИ, КОЗИРКИ І НАВІСИ З ПОЛІКАРБОНАТУ

Козирок над входом у Ваш будинок чи офіс послужить надійним захистом від дощу та сонця, снігу та бурульок з даху. Кований козирок неодмінно виділить Ваш вхід, зробивши його найпомітнішим та індивідуальнішим.

 


входные стальные, металлические с элементом ковки двери  
 

СТАЛЬНІ ДВЕРІ

Прикраса будь-якого будинку - це гарні та витончені вхідні сталеві двері. Наше надточне виробництво дозволяє виробляти красиві та міцні двері з надійними замками для ваших квартир і будинків. З нашими елітними дверима ви можете ознайомитися на цьому сайті в розділі Робота зварювальника. та елементи кування на вхідних дверях.

 
 
 

РОБОТА ЗВАРЮВАЛЬНИКА У Запоріжжі

Наша компанія надає послуги зі зварювання металоконструкції будь-якої складності з виготовленням на своїх виробничих площах або за місцем забудови в Запоріжжі та Запорізькій області. Робимо зварені перила, зварені сходи, зварювання металу, розварювання балконів, зварювання гаражів, виконуємо ремонтні роботи з використанням зварювання в Запоріжжі та Запорізькій області.

Виконуємо будь-які види зварювання: зварювання аргоном, газове зварювання, напівавтомат, електродугове зварювання (ручне). Наші бригади зварювальників виконують зварювальні роботи будь-якої складності.

Ми можемо виготовити як стандартні, так і нестандартні вироби, металоконструкції. Зварювання поліпропіленових труб. Газозварювання. Зварювання металу як звичайної вуглецевої сталі, а так само нержавіючої сталі. І все у Запоріжжі.

Дуже популярна послуга і за низькою ціною - це розширення балкона або винесення плити основи балкона. З цінами можете ознайомитись тут ----->>>> (балкони під ключ - скління обшивка та розварювання (винос) )

 

 

.

Гаражні ворота, решітки, будівництво парканів, сходи, навіси, перголи, рефлексол, маркізи, ціна, Запоріжжя " 2011 р. всі права захищені, посилання на сайт обов'язкове