О нас
Автоматичні та механічні ворота
   
ҐРАТИ НА ВІКНА
БУДІВНИЦТВО ЗАБОРІВ
ВОРОТА І ХВІРТКА
КОВАНІ ПЕРИЛА, СХОДИ
БАЛКОННІ ОГРОДЖЕННЯ
КОВАНІ КОЗИРКИ, КОЗИРКИ ТА НАВІСИ З ПОЛІКАРБОНАТУ
СТАЛЬНІ ДВЕРІ
РАБОТА СВАРЩИКА
ПЕРГОЛА
РЕФЛІКСОЛ (НАРУЖНІ РУЛОННІ ШТОРИ)
МАРКИЗА
 

Ми чекаємо на Ваш дзвінок, МЕТАЛ ДИЗАЙН ЗАПОРІЖЖЯ
робочі дні: (093)250-89-65
щодня: (068) 44-89-320 , (099) 151-46-63 steklolampa@gmail.com

каталогРозділ: Головна / Ковані огорожі - Будівництво огорож - Металеві огорожі

Будівництво парканів та поручнів з профнастилу, гнутого металу, кованого металу, металопрокату.

Будівництво огорож з профнастилу або металеві паркани в Запоріжжі. Робимо огорожі з профнастилу або просто металеві огорожі, робимо бетонні роботи, виконуємо будівництво огорож, робимо хвіртки.

Поки наші співвітчизники (українці) ховаються за масивними кам'яними стінами, на заході вважають за краще все-таки оточувати свої ділянки огорожами мало схожими на наші огорожі.

Паркани із профнастилу у Запоріжжі- це недорого, красиво та міцно.

Строительство  заборов из профнастила в Запорожье

Ковані паркани та огорожі у Запоріжжі

Кованые заборы и ограды

Предмет гордості будь-якого господаря – кована огорожа чи паркан. Ці елементи, як правило, складають єдиний композиційний ансамбль з воротами та хвірткою заміського будинку, поєднуючи в собі потужний захист та елегантну красу. Кована огорожа або паркан органічно поєднуватимуться з різними будівельними та оздоблювальними матеріалами - натуральним або штучним каменем, кольоровою штукатуркою, цеглою.

Наші менеджери допоможуть Вам підібрати матеріал та фактуру із широкого асортименту, малюнок орнаменту. Ви також можете запропонувати свої дизайнерські ідеї – ми втілимо їх у життя!

Ви можете вибрати малюнок паркану:

Будівництво металевих парканів у Запоріжжі.

Ми пропонуємо нашим клієнтам витончені, елегантні і, звичайно, якісні вироби з металу. Власник такого паркану почуватиметься не тільки власником твору мистецтва, а й за надійним, міцним захистом.

Металева огорожа або паркан органічно поєднуватимуться з різними будівельними та оздоблювальними матеріалами - натуральним або штучним каменем, кольоровою штукатуркою, цеглою.

Наші менеджери допоможуть Вам підібрати матеріал та фактуру із широкого асортименту, а також малюнок орнаменту. Ви можете запропонувати свої дизайнерські ідеї – ми

Подивіться та виберіть малюнок паркану:"будівництво парканів, металеві паркани, паркани з профнастилу, ковані паркани, Запоріжжя" 2011 р. всі права захищені, посилання на сайт обов'язкове